Wizytówki NFC

wizytówki nfc

Wybór dla pragnących się wyróżnić. To połączenie tradycji z nowoczesnością. Wystarczy zbliżyć wizytówkę do telefonu, aby przesłać kontakt telefoniczny, łącze do strony internetowej, mapy lub filmu... To wszystko jest teraz na wyciągnięcie ręki.

Jak działa NFC?

wizytowki-nfc-1.jpg

Wyznaczaj trendy zbliżając NFC 

Wizytówka NFC, to niekonwencjonalne połączenie tradycji z nowoczesnością. Co odróżnia ją od tradycyjnego produktu? Wizytówka NFC posiada niewidoczną, wbudowaną antenę NFC, która zawiera dowolnie zaprogramowane przez nas dane. Brzmi to skomplikowanie, ale jest bardzo proste w użyciu. Po zbliżeniu wizytówki NFC do telefonu, jesteśmy w stanie przesłać kontakt telefoniczny. To nie wszystko. Możemy jej również użyć do przekierowania na wybraną przez nas stronę internetową, film, mapę ze znacznikiem lub dowolny plik umieszczony w internecie. Możliwości są nieograniczone, wystarczy zbliżyć wizytówkę NFC.

Odkryj możliwości NFC 

Wizytówki NFC, to klucz do wszystkiego, o czym pomyślisz. Wystarczy ją przybliżyć. Zobacz, co między innymi można w niej umieścić.

wizytowki-nfc-2.jpg

NFC skupi na Tobie uwagę

Dzięki wizytówkom NFC na pewno wzbudzimy zainteresowanie wśród naszych kontrahentów. Takie drobiazgowe podejście do szczegółów nada błysku naszej marce i na pewno zostanie dostrzeżone. Pierwsze wrażenie robimy tylko raz, warto więc być skutecznym i zapaść w pamięci na dłużej. To dobry moment, aby zaprezentować się jako marka nie tylko nadążająca za resztą, ale również wyznaczająca trendy.

Czy wizytówki NFC muszą być drogie? Niekoniecznie. 

Stworzyliśmy korzystną ofertę pakietową. Nieważne czy zamówisz 1000 jednakowych wizytówek, czy 10 pakietów po 100 wizytówek, zapłacisz tyle samo. To nowość na rynku.