enaf

Co musisz o nas wiedzieć? Zapoznanie z firmą Enaf

 

Ruszamy z naszym blogiem. Wychodząc z założenia, że dobrze jest przedstawić się przy pierwszym kontakcie, chcemy Wam w skrócie opowiedzieć, jak to się stało, że jesteśmy tu, gdzie jesteśmy i jaką pokonaliśmy drogę, by stać się  jednym z największych w Polsce producentów poligrafii biurowej.

 

Był rok 2001, kiedy Enaf pojawił się na poligraficznym rynku. Początki, jak to zwykle bywa, nie były łatwe. Postanowiliśmy jednak zrealizować marzenia i wszystkie dotychczasowe doświadczania przełożyć na biznes idący w całkiem nowym kierunku - "Print for Business". Nasza koncepcja biznesowa miała wypełnić lukę, którą dostrzegliśmy w branży. Jaką?

 

Wykorzystaliśmy świadomość tego, że internetowe sklepiki nie są w stanie sprostać potrzebom klientów korporacyjnych. W tej atmosferze zrodził się pomysł na aplikację 5x9. Od samego początku naszym celem było stworzenie narzędzia, które będzie maksymalnie wspierało naszych klientów oszczędzając ich czas i pieniądze. Zaprojektowaliśmy system do tworzenia, składania oraz rozliczania zamówień, który jednocześnie zapewnia klientom indywidualną obsługę na najwyższym poziomie. 5x9 to nasza autorska odpowiedź na potrzeby firm - aplikacja dająca nie tylko możliwość łączenia zleceń w optymalne kosztowo paczki i zapewniająca pełną kontrolę nad procesami zamówień, ale i pozwalająca na bezproblemową edycję danych i wprowadzanie zmian. Klient  może swobodnie zmieniać kolorystykę, czcionkę i inne parametry zamówień, wszystko to w krótkim czasie i z poziomu własnego komputera.

 

Co wyróżnia firmę Enaf? Prócz opisanego wyżej autorskiego systemu 5x9,  możemy pochwalić się rozbudowanym działem Obsługi Klienta, który jest gwarancją indywidualnego podejścia do każdej korzystającej z naszych usług firmy. Dbamy, aby każdy klient poczuł, że jest dla nas najważniejszy, dlatego oferujemy mu serwis na najwyższym poziomie. Naszym zdecydowanym atutem jest nowoczesny park maszynowy wyposażony w maszyny offsetowe oraz cyfrową maszynę HP Indigo. Jako jedyni w Polsce posiadamy również własną mieszalnię kolorów Pantone do druku cyfrowego.

 

Jak podsumujemy ostatnie kilkanaście lat w branży? Zaczynaliśmy budując wszystko od podstaw w oparciu o własne doświadczenia oraz nauki płynące ze współpracy z klientami. Z czasem pojawił się pierwszy duży cel, którym była produkcja 2 milionów wizytówek rocznie. Potem uparcie zawieszaliśmy sobie poprzeczkę coraz wyżej. Dzisiaj możemy pochwalić się drukiem 30 milionów wizytówek rocznie, niezastąpionym systemem do zamawiania artykułów biurowych 5x9 i co najważniejsze licznym gronem zadowolonych klientów.

 

Pamiętamy naszych pierwszych klientów i dumą napawa nas fakt, że w większości przypadków współpracujemy do dzisiaj. To daje nam jeszcze większą energię i napędza do dalszego działania. Dlatego stale podnosimy jakość naszych usług. Ulepszamy nasz system 5x9, podnosimy kompetencje pracowników i inwestujemy w nowe technologie. Pragniemy, by każde nowe zamówienie było początkiem historii o współpracy trwającej długie lata i wypełnionej satysfakcją klientów; by czas składania zamówień był jeszcze krótszy, obsługa programu 5x9 prostsza, a aplikacja bardziej spersonalizowana. Biznes drukowany na miarę – właśnie to chcemy robić dalej.

 

contact, address

Enaf Sp. z o.o.
Ul. Krakowiaków 16
02-255 Warszawa